بانک آگهی مشاغل ایران
بانک آگهی مشاغل ایران

22 راه برای موفقیت در شغل

آیا اخیرا کمی احساس ناخرسندی می‌کنید؟ این ممکن است به این دلیل باشد که شما کمی به آن دچار شده‌اید، به خصوص وقتی که به کارهای روزمره خود می‌آید.

شاید شما عادت کرده باشید که بعد از کار به مکان خوشحال کننده در ساعت مورد علاقه خود بروید، یا شاید شما کمی از برنامه‌های روزمره خود را توسعه داده‌اید. گاهی اوقات بهترین راه برای بیرون راندن خود از یک تالاب، مخلوط کردن چیزهای کمی است. در اینجا 22 راه برای موفقیت در شغل یا لیستی از ایده هایی برای الهام بخشیدن به شما برای جدا شدن از کارهای روزمره بعد از کار وجود دارد.

1. پیاده روی عصرانه داشته باشید

به یک مکان خوش آب و هوا بروید و در آنجا پاهای خود را دراز کنید، کمی هوای تازه بگیرید و از مناظر لذت ببرید و ذهن خود را از همه چیز خالی کنید و فقط به لذت بردن از محیط بپردازید.

2. کتاب بخوانید

یک کتاب را از آن دسته کتاب‌هایی که چند ماه روی میز یا پاتختی شما هست انتخاب کنید با موضوع دلخواه خود و شروع کنید.

3. بیرون بنشینید

یک لیوان چای با طمع دلخواه برای خودتان بریزید و برای مدتی ساکت روی ایوان بنشینید و مردم را تماشا کنید.

4. بروید پیاده روی کنید

کمی حرکت کنید و برای مدتی در طبیعت قرار بگیرید تا بعد از یک روز پر مشغله به شما کمک کند تا از خواب خارج شوید و تمام خستگی شما برطرف شود.

5. از موزه هنری یا گالری بازدید کنید

هنر را در نظر بگیرید. دنیا را از دید متفاوتی ببینید و از آن الهام بگیرید. به گذشته نگاهی بیندازید تا شگفتی‌ها را در دنیا ببینید و لذت ببرید.

6. برای شام دوستانی داشته باشید

نیازی به یک فرآیند پیچیده نیست. شما فقط برای یک عصر یا یک شام را با دوستانتان بگذرانید و ارتباط بگیرید و مکالمه کنید.

7. زود به رختخواب بروید

شب ها زودتر بخوابید و از سحرخیزی لذت ببرید. کمی موسیقی آرامش بخش بگذارید و به آن گوش دهید و در رختخواب استراحت کنید.

8. به مکان جغرافیایی بزرگ بروید

به دنبال یک ماجراجویی کوچک هستید؟ برای کشف منطقه محلی خود به شیوه‌ای جدید روش‌های جالبی وجود دارد. چه شما به صورت انفرادی بروید و چه با دوستان، مطمئنا زمان خوبی خواهد بود.

9. به کلاس آموزشی بروید

از چه چیزی کنجکاو شده‌اید که یاد بگیرید؟ شاید یک کلاس باشد که می‌خواهید برای همیشه بگذرانید اما شما آن را کنار گذاشته اید. ثبت نام کنید و فکر خود را گسترش دهید!

10. شروع یک پروژه خلاق

آیا مدتی است که با دفترچه خود کنار زده‌اید یا دوربین خود را بیرون آورده اید؟ چند ساعت بعد از کار برای بازگشت به داخل و به دست آوردن ایده خلاقانه خود، چند ساعت وقت بگذارید.

22 راه برای موفقیت در شغل

11. کمی بازی کنید

یکی از دوستان خود را بردارید و به یک پارک بروید. بازی کردن در چمن را امتحان کنید چون بزرگسالان باید به اندازه بچه‌ها بازی کنند.

12.برای خودتان شام درست کنید

برخی از ترکیبات تازه را در مسیر خود از محل کار انتخاب کنید، کمی موسیقی بگذارید و برای خودتان یک شام لذیذ درست کنید. با یک دستور العمل جدید آزمایش کنید و یک شب از آن را بسازید.

13. یوگا و یا کلاس ایروبیک بروید

آیا رفتن به سالن ورزش سخت است؟ یک کلاس سرگرم کننده پیدا کنید که حرکت بدن شما و پمپاژ قلب شما را به دست خواهد آورد. این باعث می‌شود که شما هم احساس خوبی داشته باشید!

14. یک سرگرمی را آغاز کنید

به باغبانی یا جوشکاری یا نجاری فکر کنید؟ زود دست ‌به‌ کار شوید، دست‌هایتان را کثیف کنید و به دنبال آن بروید و در آن به موفقیت فکر کنید.

15. میزبان یک شب بازی شوید

برای یک شب سرگرم کننده از بازی‌ها یا معماها با دوستان و خانواده خود دور هم جمع شوید و از سرگرمی‌ها لذت ببرید.

16. داوطلب شوید

داوطلب یک امر یا سازمانی که برای شما مهم است. این یک روش قدرتمند برای مشارکت است و در مورد چگونگی گذراندن وقت خود احساس خوبی خواهید کرد.

17. به دوچرخه سواری بروید

از دوچرخه‌ای که در گاراژ افتاده است و گرد و غبار بر روی آن است، آن را تعمیر کنید و برای گردش به بیرون بروید. محله یا یک مسیر دوچرخه خود را در پارک پیدا کنید و آن را طی کنید.

18. برخی از روزنامه نگاری ها را انجام دهید

مجله یا دفترچه خود را بیرون بکشید و بنویسید. قدردانی شما برای چیست؟ نگران چه هستی؟ افکار خود را در صفحه قرار داده و مغز خود را باز کنید و تمام چیزهای که به آن ها فکر می‌کنید را روی کاغذ بیاورید و برای رسیدن به آن‌ها تلاش کنید.

19. رابطه برقرارکنید

یکی از قدیمی‌ترین سرگرمی‌های موجود! همه ما می‌دانیم که رابطه طبیعی و سرگرم کننده است. این همچنین یک روش خارق العاده برای رفع استرس است.

20. یک مکالمه داشته باشید

برای اتصال واقعی یک به یک زمان بگذارید. با یک دوست تماس بگیرید یا جمع شوید و صحبت کنید و نه در مورد آب و هوا بلکه به مسائل مهم تری بپردازید. برخی مسائل را باز کنید و آنچه را که واقعا در زندگی شما اتفاق می‌افتد به اشتراک بگذارید.

21. نامه بنویسید.

این ممکن است در دنیای امروز خنده دار به نظر برسد اما حساس واقعی شما  را بروز می‌دهد. نامه‌ای بنویسید و درباره احساس خود به شخص بگویید به کسی که برای شما مهم است بگویید که درباره آن‌ها فکر می‌کنید یا چقدر برای شما مهم است.

22. چیزی را اصلاح کنید و یا یک پروژه خودتان را انجام دهید

پروژه‌ای را انتخاب کنید که یک مدتی در لیست کارهای شما گذاشته شده و از آن شروع کنید. زمانی که کار می‌کنید، موسیقی مورد علاقه خود را امتحان کنید. وقتی حرف تمام شد احساس رضایت خود را بروز دهید.
آیا حاضرید از برنامه روتین خود خارج شوید؟ سعی کنید چیزی را امتحان کنید که به طور معمول انجام نداده اید. تکان دادن چیزها برای شما خوب است!

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .